Menu

PROFILY KOUČŮ

Sdružujeme kouče různých koučovacích směrů a specializací. V našich řadách jsou koučové se specializací na NLP, Rogersův přístup, systemický koučink, Gestalt, výkonový koučink, transformační koučink, Mindful koučink, se zaměřením na individuální i týmové potřeby. Většina z nás s radostí využívá při svém koučování integrativní přístup.

 

VEDENÍ ASOCIACE

Profily koučů

Mgr. Petra Svobodníková

ředitelka AIK

„Věřím v partnerství, individualitu a důvěru.“

Petra pracuje jako koučka, konzultantka a lektorka. Integrativní přístup spojuje se zkušenostmi z dlouholeté praxe z HR a managementu. Klienti ve spolupráci s Petrou oceňují zaměření na aktuální potřeby, přátelskou a vnímavou atmosféru, důslednost a pozitivní tlak na řešení a výsledky. Petra klade důraz na konkrétními výstupy – jsou jimi vize, přínos, smysl a jednání vedoucí k pozitivní změně.

Specializace:

manažerský koučink a rozvoj leadershipu, týmů a organizací
využití koučovacího přístupu ve vedení lidí a týmové spolupráci
Gestalt přístup v koučování, NLP, výkonový koučink a všímavý koučink
psychodiagnostika Thomas® zaměřená na oblast náboru a profesního rozvoje
Profily koučů

Ing. Dagmar Urbancová

členka rady AIK

„Život je určen k radosti, právě teď a tady.“

Mám spoustu rolí, v nichž jsem šťastná, třeba jako integrativní koučka, manažerka, lektorka. Vedení lidí se věnuji 30 let, koučování od r.2013. Je pro mně kreativní cestou pro osobní a profesní rozvoj. Zkušenosti mám i s vlastními komunikačními dílnami, určenými všem, kdo chtějí hledat životní cesty a jejich řešení. Velkou část svého srdce věnuji studentům, invenci, akčnosti, chuti pracovat na sobě.

Specializace:

manažerský koučink pro profesní rozvoj zaměstnanců
individuální koučování pro osobní rozvoj
kariérové koučování studentů
lektorská činnost
Profily koučů

Michaela Holišová

členka rady AIK

„Být v přítomném okamžiku.“

Podporuji jednotlivce i týmy, aby dosahovali VÝSLEDKY a zároveň z nich i celého procesu měli RADOST. Jsem koučka, lektorka a facilitátorka, autorka knihy Rodič leader, konzultantka Lumina Learning nástrojů. Klientům pomáhám ukotvit se ve své roli, uvědomit si PROČ, CO a JAK chci přinášet sobě, týmu, firmě, získat dovednosti pro vedení sebe sama i týmu, podpořit komunikaci a spolupráci v týmu.

Specializace:

individuální koučink – osobní všestranná prosperita
týmový koučink – angažovaný a výkonný tým
komunitní koučink – společná změna Facilitace – veřejných projednání i strategických porad vedení
Martina Zborilova_24

Ing. Martina Zbořilová

členka rady AIK

„Cokoliv se nám v životě děje není ani dobré ani špatné, jenom neznáme celý příběh.“

Koučka, manažerka s více jak 15letou zkušeností v oblasti vedení a rozvoje lidí. Koučovací způsob uvažování mi samotné vždy zafungoval a ráda jej sdílím se svým okolím. Svým klientům umožňuji se zastavit, nadechnout, podívat se na své cíle z nadhledu a vykročit pro ně tou správnou cestou k jejich dosažení. Opírám se o empatii, aktivní naslouchání a koučovací techniky založené na Gestalt přístupu.

Specializace:

individuální, týmový, životní i kariérní koučink
manažerský koučink i mentoring
Gestalt přístup v koučování
vzdělávání dospělých, lektorská činnost
Profily koučů

Jiří Lichovník

člen rady AIK

„Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“

Je certifikovaným koučem. Jiří se v praxi věnoval převážně efektivitě v procesech s důrazem na výsledek. Koučovací přístup vidí užitečný v tom, že si lidé uvědomí právě tu nejlepší cestu, která zajistí celkovou efektivitu (pro lidi i pro procesy). Roční výcvik interního kouče mu ukázal sílu otázek a hledání vlastních odpovědí, dívat se na věci z různých úhlů pohledu.

Specializace:

life-work balance
koučovací techniky v manažerské praxi
manažerský a výkonový koučink
kariérový koučink

ČLENOVÉ-KOUČI

řazeno abecedně

Lucyna Bystron

Ing. Lucyna Bystroń

členka AIK

„Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.“

Koučink je cesta, která je pro mě vášní, smyslem a nedílnou součástí mého života a práce. Pomáhám svým klientům v osobním i v manažerském rozvoji, kdy využívám certifikaci kouče asociace ICF, NLP certifikaci na úrovni Practitioner a Master a certifikaci výcviku rodinných konstelací a firemních systémů. V osobním rozvoji pracuji s klienty zejména na sebepoznání, které je důležitou součásti seberozvoje a kdy využívám mezi jiným principy filozofie IKIGAI. Klienti oceňují také možnost vhledu do situací, vztahů a variant řešení pomocí systémových technik. Se svými klienty se dělím o manažerské dovednosti a zkušenosti formou mentoringu a lektorské činnosti.

Specializace:

osobní a manažerský koučink
NLP koučink
Rodinné konstelace a firemní systémy
lektorská činnost
Profily koučů

Mgr. Monika Cyprichová

členka AIK

„Cestu si nájdem, alebo spravím.“

Školská psychologička a integratívna koučka, využíva koučovacie techniky pri práci s mladými ľuďmi. Zaoberá sa šírením osvety o prínosoch koučingu. Svojim klientom pomáha nachádzať zmysel života a napĺňať ho pomocou odhaľovania a prehlbovania ich skrytého potenciálu. Využíva pritom integratívne prístupy s ohľadom na jedinečnosť každej ľudskej bytosti.

Specializace:

life koučing, life-work balance koučing
individuálny a skupinový koučing
koučovací prístup v pedagogickej praxi
kariérny koučing
Katerina Cigasova

Mgr. Kateřina Čigášová

členka AIK

„Občas se potřebujeme zastavit, abychom zjistili, zda kráčíme tím správným směrem.“

Psycholožka, koučka, krizová interventka. Zaměřuje se zejména na sebepoznávání a mezilidské vztahy. Zajímá se o všímavost (mindfulness) a meditaci, čehož využívá také při práci s klienty. Vždy však klade důraz na jedinečnost a potřebu daného klienta. Krom klasických sezení v kanceláři nabízí také konzultace v přírodě, což přináší mnoho výhod a může to tak urychlovat posun klienta.

Specializace:

individuální koučink
koučink (nejen) v přírodě
koučink pro osobní i profesní rozvoj
integrativní koučink
Profily koučů

Ing. Iveta Danysová

členka AIK

„Každé klubko jde rozmotat.“

HR specialistka, koučka a lektorka. Respektuji individualitu každého klienta či klientky a jejich vnitřní potenciál. Uznávám komunikaci s respektem, autentické bytí a Well-being. Společně najdeme řešení pro to, co zrovna potřebujete. Koučování srdcem, s důvěrou, otevřeně, partnersky.

Specializace:

podpora individuálního potenciálu
skupinový nebo týmový koučink
profesní rozvoj a kariérní poradenství
harmonické vztahy a work-life balance
Darina Dankova_web

Mgr. Darina Daňková

členka AIK

„Měj sílu měnit to, co změnit můžeš. Měj klid přijímat to, co změnit nemůžeš. A měj moudrost obojí od sebe odlišit.“

Ředitelka organizace působící v oblasti kultury a služeb, poradkyně a certifikovaná integrativní koučka se zájmem o psychologii, grafologii a osobní rozvoj. Koučuje jednotlivce i týmy. Koučovací přístup využívá v každodenní manažerské práci. Dlouholeté zkušenosti z práce s lidmi jí dávají jasnou odpověď, že v člověku je síla a potenciál, jen je někdy potřeba je objevit a použít

Specializace:

manažerský a výkonový koučink
koučink pro profesní a osobní rozvoj
koučink pro harmonizaci osobního a profesního života
koučink individuální a skupinový
Profily koučů

PaedDr. Lenka Fasterová

členka AIK

„Partnerství a respekt jsou základem zdravého mezilidského vztahu. Pomáhají na cestě k pochopení člověka jako bytosti jedinečné, neopakovatelné a svéprávné, schopné řídit svůj život a dosahovat svých cílů.“

Jsem kvalifikovaný systemický kouč, lektorka a trenérka měkkých dovedností (komunikace, obchod, vedení lidí, sebeřízení), hodnotitelka na AC/DC. Mám zkušenosti s klienty jak z komerční, tak z nekomerční sféry i státní správy. Práci s lidmi se věnuji již téměř 30 let a mí klienti jsou pro mne stále studnicí inspirace a zdrojem sebepoznání. Práce s nimi mne neustále posouvá vpřed.

Specializace:

systemický individuální koučink ve všech oblastech osobnostního i profesního rozvoje
koučování malých skupin
Profily koučů

Ing. Kateřina Galusová

členka AIK

„Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout.

Manažerka a koučka s více jak 10ti letou zkušeností s práci s lidmi. Věnuje se lidem, kteří hledají nové uplatnění, nové cíle a možnosti rozvoje zejména v oblasti kariery. Kombinací osobního přístupu a využitím vlastních zkušeností nabízí klientům možnost osobního rozvoje, nalezení smyslu v tom co dělají a nastavení jednotlivých kroků pro dosažené jejich cíle.

Specializace:

manažerský a výkonový koučink
karierní poradenství
týmový koučink
koučink osobního a profesního rozvoje
Profily koučů

Mgr. Šárka Gřundělová

členka AIK

„Kdo ví proč, dokáže jakékoliv jak.“

Certifikovaný kouč a lektor, který se rozvoji a vedení lidí věnuje od roku 2002. Má zkušenosti s koučováním TOP i středního managementu v bankovnictví, výrobních firmách i neziskových organizací. Je absolventkou koučovacího výcviku u Radovana Bahboucha, NLP a terapeutického výcviku zaměřeného na řešení. Díky tomu na různé situace a témata může volit rozdílné koučovací a terapeutické přístupy.

Specializace:

manažerský a výkonový koučink
koučování týmů
lektor manažerských dovedností
trenér komunikačních a prodejních dovednost
Profily koučů

Mgr. Petra Janková

členka AIK

„Když sebereme odvahu vykročit ze své komfortní zóny, pak se teprve mohou dít věci…“

Pomáhám lidem, týmům, i firmám podívat se na jejich starosti s odstupem, ujasnit si priority, nastavit si vlastní cestu. Jsem kouč, mentor, facilitátor, pomáhám lidem naučit se komunikovat s ostatními otevřeně a s respektem, vedu mastermindové skupiny, které lidem umožňují učit se a posouvat se díky sdílení a společnému přemýšlení. Jsem akreditovaným koučem EMCC na úrovni Senior Practitioner.

Specializace:

koučování a mentoring zaměřené na strategické řízení firem
koučink pro osobní i profesní rozvoj
týmové koučování
facilitace týmových workshopů
Profily koučů

Mgr. Hana Kaniová

členka AIK

„Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“

Mou celoživotní vášní je vzdělávání a osobní rozvoj. Jsem koučka, lektorka a mentorka. Pomáhám klientům podívat se na svůj život z nadhledu, ujasnit si priority a nastavit cíle, rozvinout potenciál a silné stránky, najít jedinečné řešení životní či pracovní situace, zvýšit sebevědomí a mnohé další. Využívám prožitkové koučovací techniky, které umožňují hlubší práci a vedou k udržitelným změnám.

Specializace:

life koučink, týmový a kariérní koučink
NLP koučink, všímavý koučink, Gestalt přístup v koučování
koučovací přístup v profesním a osobním rozvoji
vzdělávání dospělých
Profily koučů

PhDr. Petra Klapuchová, Ph.D.

členka AIK

„Ať si myslíte, že něco dokážete nebo že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“

Petra má zkušenosti jak z vlastního podnikání a vedení mezinárodních týmů, tak z firemního prostředí, kde aktivně působí jako lektorka měkkých dovedností a koučka v českém i anglickém jazyce. Jejími klienty jsou převážně lidé, kteří chtějí rozvíjet sebe i své schopnosti a jsou ochotni převzít odpovědnost za své výsledky. Své klienty podporuje v sebekoučovacím přístupu a na řešení zaměřeném myšlení.

Specializace:

NLP koučink
koučink manažerů v oblastech týmové spolupráce, komunikace a leadershipu
koučink akademických pracovníků
jazykový mentorink (AJ, FJ, ŠJ, IJ, PtJ)
Profily koučů

Stanislav Knob

člen AIK

„Disaster lama koučink, aneb na hraně geniality a někdy i za ní :-)“

Ke koučinku mě přivedla touha po sebepoznání a seberozvoji. Jsem (spolu)autorem několika knih, výstav a larpů (z oblasti historie) a spoluzakladatel skupiny „Disasteroši“; jež prosazuje neotřelé pojetí koučinku skrze záměrnou i nahodilou negaci a zlehčování dosavadních směrů koučinku. Koučovací přístup využívám v současnosti na Monty School, kde mi pomáhá zlepšovat práci s žáky, rodiči i kolegy.

Specializace:

koučovací přístup v pedagogické praxi
kariérní koučink a rozvoj nadání
koučovací přístup jako leadership
Profily koučů

Martina Laimarová

členka AIK

„Bez cíle je jedno, kterým směrem se vydáte…“

Osobní rozvoj, předávání zkušeností a objevování potenciálu aplikuje ve firemním prostředí. V roli personální manažerky využívá při práci s lidmi v různých situacích osvědčené koučovací praktiky se zaměřením na rozvoj zaměstnanců a pracovních týmů. Neustále objevuje možnosti a způsoby „správné“ výchovy s používáním jednoduchých řešení na opakující se situace v každodenní rodinné praxi.

Specializace:

profesní a osobní rozvoj ve firemní praxi
rozvoj potenciálu zaměstnanců
firemní komunikace
integrativní koučink
Profily koučů

Mgr. Kateřina Lučan

členka AIK

„Změna je přirozeností všeho ve Vesmíru. Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.“

Certifikovaná Erickson koučka (ECPC), absolventka The Art and Science ve Vancouver, od roku 2018 ACC ICF. Koučka osobního a profesního rozvoje, lektorka environmentálních témat a rozvojových programů, projektová manažerka. Mou misí je poskytovat osobní rozvoj, růst a zážitek z něj na globální úrovni, s multioborovým přesahem.

Specializace:

transformační koučink
týmový koučink
kariérní koučink
koučink pro profesní a osobní rozvoj
Profily koučů

Ing. Ivana Mariánková

členka AIK

„Život je jako jízda na kole. Abyste udrželi rovnováhu, je třeba se neustále pohybovat vpřed.“

Akreditovaná integrativní koučka v oblasti osobního i profesního rozvoje, lektorka měkkých dovedností, environmentálních témat, genderové rovnosti, prožitkových akcí.

Specializace:

koučink v oblasti osobního a firemního rozvoje
Profily koučů

Bc. Martina Martušková

členka AIK

„Největší šílenství je dělat věci pořád stejně znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

Certifikovaná koučka, terapeutka a lektorka. Při své práci využívá integrativní přístupy, techniky vizualizace. Pracuje s lidmi, kteří hledají rovnováhu v pracovním a osobním životě, rozhodli se pro životní změnu, plní si své cíle. Věří tomu, že i nejmenší změna může přinést obrovský úspěch.

Specializace:

koučink pro osobní a profesní rozvoj
work-life balance koučink
výkonový a manažerský koučink
transformační koučink
Blanka Marusincova

Ing. Blanka Marušincová, MSc

členka AIK

„Objevuj a tvoř svoji excelenci.“

Nepřestává mě fascinovat objevování nových úhlů pohledu. Smysluplná řešení různorodých situací ať již na úrovni lidské či firemní. Mnohdy v sobě nesou jednoduchost a eleganci. Koučka, projektová manažerka s více jak 15letou praxí v oblasti tvoření a vedení projektů. Inovační koučovací metody využívám k efektivnímu týmovému probouzení kreativních myšlenek, v rámci mezinárodních vědeckých projektů i interních procesů.

Specializace:

individuální koučink
rozvoj excelence
koučování projektových manažerů
týmový koučink jako nástroj pro kreativní a efektivní výstupy
Hana Masarikova

Mgr. Hana Masaříková

členka AIK

„Život nám vytváří nekonečné moře příležitostí, které nás učí poznat své JÁ a být lepším člověkem. Je jen na nás, jak budeme k těmto příležitostem přistupovat.“

Jsem certifikovaná koučka a průvodkyně lidí, kteří chtějí být tvůrci svého života. Koučování se věnuji od roku 2019 a pomáhám lidem najít rovnováhu v osobním a pracovním životě. Věřím, že každý člověk je jedinečný, a stejně tak je jedinečná i jeho cesta. Všichni máme schopnosti, potenciál i sílu najít svoje poslání a směr, kterým se vydat k jeho naplnění. Jen musíme tyto dary objevit. A právě koučování je skvělým nástrojem, s jehož pomocí mohou lidé tyto dary nacházet.

Specializace:

koučink pro osobní rozvoj
work-life balance
rozvíjení psychické odolnosti
rozvíjení rodičovských kompetencí
Profily koučů

Mgr. Ing. Petr Mateřánka

člen AIK

„SKUTEČNÁ ZMĚNA.“

Petr pomůže řešit situace, kdy klesá výkonnost, zhoršují se vztahy. Pracuje měřitelně se změnou postojů. Využívá k tomu tzv. Synergogiku (www.vektoring.cz). Jeho doménou je rozvoj týmové spolupráce a motivace do firemní praxe. Od 2009 úspěšně realizoval více než 100 projektů. Odkoučováno má 600+ placených hodin. V koučování absolvoval certifikovaný výcvik Koučování podle mozku u Results Coaches.

Specializace:

změnové projekty, kde je potřeba měřitelná změna díky motivující změně postoje
manažerský a výkonový koučink (individuální, týmový)
Profily koučů

Mgr. Šárka Matýs

členka AIK

„Dokážeš všechno, co opravdu chceš.“

Koučka, vedoucí projektů, lektorka. Je certifikovaným koučem pro lidi, kteří chtějí odhalit svůj potenciál a nasměrovat jeho využití k plnění svých cílů. Využívá prvků výkonového, systemického, solution a všímavého koučinku v práci s manažerskými týmy i jednotlivci. Koučovaným pomáhá podívat se na věci kolem sebe s odstupem, vidět je v širších souvislostech a s potřebnou invencí utvářet vlastní budoucnost.

Specializace:

koučování s využitím přirozené komunikace s koněm
manažerský a výkonový koučink
koučování zaměřené na řešení
Alice Mazurkova

Alice Mazurková

členka AIK

„Chci inspirovat a vést lidi k tomu, aby žili naplno a plnili si své sny.“

Strategické uvažování, pragmatický fokus na cíl a tvůrčí přístup beru jako základ pro dosažení úspěchu, ať už v práci či v osobním životě. 10 let ve vedení společnosti mě posunulo profesně a v leadershipu, ale až splnění mého životního snu – skydiving (sportovní parašutismus) mě posunulo mílovými kroky k vnitřnímu klidu a spokojenosti. Pomáhám proto lidem objevit svůj potenciál a plnit si své sny a cíle.

Specializace:

life koučink (Goal to Success / Therapeutic Art Life coaching)
kariérový koučink / mentoring
projektové řízení a leadership v praxi
řízení změn a komunikace
Profily koučů

Mgr. Iva Mládková

členka AIK

„Každá odpověď, kterou kdy potřebuješ, leží v tvém vlastním tichu.“

Pedagog a integrativní kouč. Věnuje se osobnímu a skupinovému koučování dospělých i dětí, kteří mají odvahu udělat něco jinak a láká je dobrodružství poznávání sebe, svých talentů, skrytých rezerv a možností života. Napomáhá klientům nalézt vše, co si dovolí a objevené využít ve svůj prospěch.

Specializace:

osobní koučování
koučování ve škole
Profily koučů

Mgr. Jana Mynářová

členka AIK

Ptá se žák Mistra: „Jak to děláš, že Tě nikdy nic nerozhodí?“ „Ale to víš, že rozhodí! Jen se umím v mžiku zase srovnat.“

Koučka, psycholožka, lektorka a překladatelka. Absolvovala školení u Douga Silsbeeho v Severní Karolíně a v České Republice propaguje a rozvíjí nový koučinkový směr Všímavý koučink (Mindful Coaching).

Specializace:

všímavý koučink (Mindful Coaching): vystoupení z bludných kruhů, harmonizace pracovního a osobního života, posílení sebevědomí a pozitivního přístupu k sobě i druhým.
rozvoj manažerských dovedností při změně pracovní pozice – motivace lidí v týmu, porozumění potřebám podřízených, zvládání požadavků nadřízených.
Profily koučů

PhDr. Sylvie Navarová

členka AIK

„Všechna řešení nosíme v sobě.“

Psycholožka, koučka, supervizorka. 9 let působila jako HR ve výrobních a obchodních firmách. Od roku 2005 se věnuje psychologickému a kariérovému poradenství, koučování a vzdělávání. Absolvovala psychoterapeutické výcviky z oblasti Systemické a strategické psychoterapie a koučovací výcviky Systemického koučování a supervize. Je autorkou a lektorkou koučovacího výcviku INTECO – Integrativní kouč.

Specializace:

work-life balance
stres a prevence vyhoření
koučování podnikatelů a manažerů
mentální koučink sportovců
Profily koučů

Milada Otevřelová

členka AIK

„Mluvení o problémech přináší problémy, mluvení o řešení přináší řešení.“

Certifikovaná koučka – Academy of Coaching Excellence. Pomáhá druhým najít svou cestu a odvahu se po ní vydat. Baví ji sledovat, jak jsou jednotlivé oblasti života propojeny – i nepracovní téma může mít zásadní dopad na pracovní život. Ráda využívá zážitkové techniky koučování, fascinuje ji, jak si i v méně racionálních postupech každý najde svou cestu.

Specializace:

koučování pro osobní i profesní rozvoj
work-life balance
Profily koučů

Mgr. Marie Pařenicová

členka AIK

„Každý člověk je autorem příběhu svého života. Život je krásná kniha pro toho, kdo v ní umí číst.“

Techniky koučování používá Marie ve své dlouholeté pedagogické praxi jako výchovný poradce pro volbu povolání, při řešení výchovných problémů jako metodik prevence rizikových forem chování žáků, v personálních záležitostech se zaměstnanci jako vedoucí pracovník, při osobních kontaktech s rodiči svých žáků jako člověk, který je provází nelehkým obdobím dospívání jejich dětí.

Specializace:

koučink ve školách
Profily koučů

Mgr. Zuzana Pavelková

členka AIK

„Zkalená voda se vyčistí, je-li v klidu.“

Pomáhám lidem se zastavit, utřídit si své myšlenky, hodnoty, priority a nastavit znovu rovnováhu, která je dovede ke spokojenému a radostnému prožívání života. Pomocí koučování je vedu k prozkoumání vlastních myšlenek, objevování dalších možností a k nalezení nového směru na jejich životní cestě. Působím také jako lektorka a HR konzultantka, vedu mastermindové skupiny.

Specializace:

osobní i profesní rozvoj
zvládání přechodů mezi různými životními obdobími – návrat do práce po RD, změny kariéry, hledání smyslu
příprava na pracovní pohovory
Katerina Peskova

Ing. Kateřina Pešková, ACC

členka AIK

„To, jak jsem v životě spokojená, záleží jen na mně. Překážky, výzvy i chyby mě učí, posilují a inspirují.“

Jsem profesionální ACC kouč. Od roku 2005 působím na akademické půdě, kde poskytuji koučování a psychologické poradenství pro studenty a zaměstnance. Mým klientům bývá příjemná má empatie, systematičnost a schopnost jít do hloubky. Jsem matka 3 synů, prakticky nevidomá. Důležité hodnoty jsou pro mě vděčnost, proaktivita a respekt. Zaměřuji se na zvyšování pozitivní inteligence.

Specializace:

pozitivní inteligence, nefunkční vzorce chování
work-life balance, sebepoznání (hodnoty, emoce, kompetence)
psychodiagnostika - WorkTest, test sabotérů aj.
individuální koučování pro osobní rozvoj, kariérové a studijní koučování studentů
Ida Petkova_aik

Mgr. Ida Peťková, Ph.D.

členka AIK

„Každý z nás je jedinečný!“

Podporuji ty, kteří chtějí překonat výzvy MANAŽERSKÉ ROLE, (re)startovat KARIÉRU, zlepšit KOMUNIKACI a VZTAHY na pracovišti. Věřím ve ZMĚNU a RŮST. Kromě koučovacího a psychoterapeutického výcviku čerpám ze studia psychologie a zkušeností s vedením týmů (USA, EU, INDIE). Tvořím WORKSHOPY pro firmy i veřejnost a působím jako mentorka v oblasti LEADERSHIPU, HR a L&D. Pracuji v češtině a angličtině.

Specializace:

kariérní a životní koučink
rozvoj leadership, HR a L&D kompetencí
strategický rozvoj zaměstnanců
průvodkyně vstupem do manažerské role
Profily koučů

Kristýna Pochvalitová

členka AIK

„Always hope, but never expect!“

Kristýna je certifikovaným koučem a průvodcem na cestě lidí, kteří chtějí pomoct sami sobě. Využívá především empatii a klientům maximálně naslouchá. Klient je ten, kdo vybírá cestu, kterou se bude koučovací setkání ubírat. Často pracuje při koučování s vizualizací. Pomáhá klientům dívat se na sebe a svět pohledem vnitřního já, protože každý jsme sám sobě tím, na koho se můžeme maximálně spolehnout.

Specializace:

neuro-lingvistické programování (NLP)
manažerský a výkonový koučink
koučink specifických skupin
vztahový koučink
Profily koučů

Bc. Vladimíra Salvetová

členka AIK

„Nejlepší způsob, jak předvídat budoucnost, je vytvořit si ji.“

Integrativní koučka a manažerka. Věnuje se individuálnímu koučování zejména s těmi, kteří chtějí najít vlastní cestu ke změně a udržení se na ní, nalézt životní rovnováhu, utřídit si myšlenky a překonat překážky. Jako vedoucí týmu neziskové organizace využívá koučovací techniky také k podpoře a rozvoji lidí v něm.

Specializace:

koučování pro osobní a profesní rozvoj
koučovací techniky v manažerské praxi
Profily koučů

Mgr. Zlatuše Strnadlová

členka AIK

„Být v přítomném okamžiku.“

Pracuje jako certifikovaná integrativní koučka a lektorka. Využívá především výkonový a všímavý koučink. Pracuje metodou, která vede k rozvoji osobního potenciálu. Klient si uvědomí, co skutečně chce, jak daleko na cestě už je a na čem musí ještě pracovat. Pomáhá také klientům se zvládáním svých životních rolí, jejich uvědoměním a s hledáním rovnováhy mezi pracovní a soukromou stránkou svého života.

Profily koučů

Mgr. Iveta Štvartáková

členka AIK

„Snaž se vyjádřit svou individuální kreativitu, buď správcem své energie, pozoruj, aniž bys soudil.“

Je certifikovaným koučem pro lidi, kteří chtějí odhalit svůj potenciál a nasměrovat jej k plnění svých cílů. Využívá prvků výkonového, systemického, solution a všímavého koučinku. Zaměřuje se na prožitkové formy vzdělávání dospělých. Využívá principy práce s kapacitou mozku dle Neuro lingvistického programování. Pomáhá svým klientům dívat se na sebe a svět očima nové dimenze.

Specializace:

neuro-lingvistické programování
manažerský a výkonový koučink
koučink individuální i skupinový
prožitková assessment a development centra
Profily koučů

Mgr. Radka Šušková

členka AIK

„Svět ustoupí každému, kdo ví, kam jde.“

Je aktivním koučem. Má za sebou 27 let manažerské praxe, ve které využívá koučovací techniky a vede lidi rozvojem jejich potenciálu. Je spolumajitelkou společnosti New Dimension, s.r.o., zaměřující se na rozvoj lidí a procesů. Nejčastěji pracuje s majiteli firem a pomáhá jim najít nové cesty jejich podnikání. Výkonné manažery pak podporuje při budování jejich týmů a nastavení strategie.

Specializace:

manažerský a výkonový koučink
koučink majitelů firem – nástupnictví
life-work balance koučink
kariérový koučink
Valentini_web

Kateřina Valentini ACC, MBA

člen AIK

„Pomohu vám nestát si v cestě. A netřeba držet se při zemi. :-)“

Jsem profesionální certifikovaná koučka a průvodkyně na cestě k vnitřní svobodě. Pomáhám lidem nestát si v cestě a žít život dle svých představ. Získat nadhled, odvahu, ale i sílu a důvěru v sebe. Mým záměrem je předat vám vše, aby jste si s čímkoliv poradili sami. Opírám se o sérii koučovacích výcviků dle standardů ICF a také o spirituální a terapeutické techniky pro práci s vnitřním světem.

Specializace:

individuální koučování pro osobní rozvoj
transformační koučink
koučink pro harmonizaci osobního a profesního života
mentoring a lektorská činnost
Profily koučů

Jirka Veselý

člen AIK

„Přes překážky ke hvězdám.“

Život je rokenrol! Kámen, který se valí, mechem neobrůstá, a tak stejně, jako si já hledám cestu korytem života, oťukávám se, naslouchám, pozoruju, učím se a rostu, pomáhám lidem a firmám kolem sebe identifikovat své zdroje, objevovat příležitosti, stanovovat si jasné cíle a tvořit svůj vlastní zítřek.

Specializace:

metody strukturovaného i kreativního myšlení
týmový koučing a moderování workshopů zaměřených na zlepšování a inovace
koučink v projektovém řízení
manažerské rozhodování a prioritizace
Profily koučů

Mgr. Alexandra Vidláková

členka AIK

„Všechno je jen otázka přístupu :-)“

15 let pracuji jako ředitelka a majitelka soukromé SŠ, ZŠ a MŠ Monty School, která považuje za jeden ze svých pilířů partnerský přístup k žákům. Koučovací přístup a techniky používám pro vedení týmu učitelů i třídních kolektivů, a také jako kariérový a výchovný poradce. Předávám své znalosti a dovednosti kolegům, kteří tak zkvalitňují svou práci směrem k žákům i rodičům.

Specializace:

koučovací přístup v pedagogické praxi
kariérní koučink
osobní poradenství
Profily koučů

Libor Vilím

člen konferenčního týmu

„Škola hrou.“

Libor koučuje a trénuje od roku 1996. Integruje metodiky z pěti certifikovaných výcviků: GROW – koučink pro každého, TASC – komplexní přístup vycházející z M. Erickson, INNER GAME – pro mentální a sportovní skoky, COACHING CONSTELLATIONS – vnímání a proměna reality skrze tělo a EGO AND SOUL COACHING – pro hlubší spojení s vlastní spiritualitou. Díky prožitkům koučování lidé „snadno“ objevují svou pravdu a poté se svobodně se rozhodují. Nejraději podporuje evoluční – tyrkysové organizace.

Specializace:

koučování sebeřízení a samosprávy
trénink produktivní a respektující komunikace
výsledkový koučink pro lídry a vedoucí
trénink interních trenérů pracující s koučinkem a zážitky
Profily koučů

Mgr. Ondřej Vlach

člen AIK

„Je v Tobě víc, než si umíš představit.“

Pokud nepodnikáte kroky ke splnění svých cílů a snů a neděláte nic pro to, abyste změnili své okolnosti … zemřete plni smutku a lítosti. Způsob, jak jste přemýšleli a jednali, vás dovedl k současné situaci. Pokud budete i nadále myslet a jednat stejným způsobem, dosáhnete stejných výsledků. Stojí před vámi výzva “něco změnit”. Odpověď “co” a “jak” nosíte v sobě. Je to tam. Vždy to tam bylo. Vždy bude.

Specializace:

osobnostní koučink, mentoring, terapie – práce s EGO fixací (Enneagram), emocemi (The Journey), tělem (Trauma Release)
firemní koučink – vize společnosti, obchodní strategie, obchodní procesy, obchodní příležitosti, motivace a rozvoj teamu, osobní rozvoj
Huna koučink – integrace těla, mysli, emocí a vyššího vědomí pro dosažení libovolného cíle či stavu.
Profily koučů

Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

členka AIK

„Jediné chování, které mohu změnit, je mé vlastní.“

Certifikovaná integrativní koučka, lektorka a manažerka. Jako vedoucí týmu pracovníků v organizaci poskytující sociální služby využívá koučovací techniky při rozvoji jednotlivých pracovníků i celých pracovních týmů. Zaměřuje se na využití koučinku při individuální i skupinové práci s rodiči od nejmenších dětí až pod dospívající a na individuální i týmový koučink pracovníků NNO.

Specializace:

koučink pro osobní rozvoj
koučink pro podporu rodičovských kompetencí
manažerský koučink v prostředí NNO
týmový koučink
Vseteckova-web

Mgr. Petra Všetečková

členka AIK

„Věřím, že je možné najít a realizovat své životní poslání.“

Jsem profesionální kouč s certifikací Mezinárodní federace koučů (ICF) a absolventka výcviku Positive intelligence od Shirzada Chamine. Mám zkušenosti z oblasti vzdělávání, marketingu a personalistiky. Oblíbenými tématy mých workshopů je psychohygiena a duševní pohoda, ale také prevence vyhoření a únavového syndromu. Ráda sleduji, jak se sny stávají skutečností.

Specializace:

individuální koučink
lektorská činnost
psychodiagnostika WORKtest - testy osobnosti založené na podvědomí
zakladatelka projektu Kouči do škol
Profily koučů

Mgr. Adam Wojtovič, ICF ACC

člen AIK

„Naše myšlenky jsou jako naše děti, žádné nejsou tak úžasné, jako ty vlastní.“

Profesionální kouč s mezinárodní certifikací ICF ACC. Koučovací výcvik absolvoval u společnosti Results Coaching Systems, která se specializuje především na neuroleadership a koučování podle mozku (brain based coaching). Je spolumajitelem vzdělávací agentury, ve které působí jako lektor koučovacích výcviků a kurzů zaměřených na komunikační a manažerské dovednosti.

Specializace:

manažerský a výkonový koučink
transformační koučink
life-koučink
work-life balance
Katerina Zajickova

Mgr. Kateřina Zajíčková

členka AIK

„Když dáš příležitost změně, vystoupíš-li z komfortní zóny, pak zažiješ skutečný proces růstu.“

Jsem manažerka marketingu a PR, koučka a lektorka. Více než 15 let se pohybuji v korporátních firmách. Zaměřuji se na transformační firemní koučink. Potřebujete-li ve firmě změnu, transformaci nebo posun, pak právě transformační koučink Vás tímto procesem provede. Transformační koučink Vám pomůže během krizového řízení a rozvoje firmy, zacílení podnikání, kampaní v oblasti CSR, PR a BOZP apod.

Specializace:

firemní transformační koučink podporující procesy, výkony, cíle
mentorig a lektorování v oblasti firemní komunikace, prezentování, řízení firmy, online marketingu, firemní kultury, kampaní pro PR, CSR, BOZP
koučink zaměřený na osobní kariérní rozvoj
životní transformační koučink podporující osobní růst a akceptaci změny
Jana Zarembova

Ing. Jana Zarembová, MBA

členka AIK

„Všechno, co za něco stojí, má svou cenu.“

Jana je certifikovaný kouč, lektor a mentor. Zaměřuje se na transformaci jedince a týmů. Pomáhá hledat klid, jistotu, smysl či nový směr a naplnění. Miluje změny, ráda inspiruje a podporuje. Baví ji rychle pochopit situaci, nasát atmosféru a společně s klientem pracovat na jeho cílech. K tomu využívá více jak 35tileté zkušenosti z bankovnictví a pojišťovnictví, kde pracovala 20 let v managementu.

Specializace:

pomoc při transformaci jedince a týmů
individuální, týmový, životní i kariérní koučink
individuální životní a profesní mentoring či konzultace
lektorská činnost

Rádi v naší asociaci přivítáme nové členy-kouče.