Novinky

Jaké byly dubnové koučovací impulsy s Norbertem Ritehofem 27.4.? Přečtěte si zde…Asociace integrativních koučů v úterý 27.4. přinesl nové inspirativní Koučovací impulsy.

Dubnovým workshopem na téma Psychologické dopady krize – A co s nimi? nás provedl exekutivní kouč, psycholog a konzultant Dr. Norbert Riethof, majitel a zakladatel Coaching Systems.

Online setkání mělo díky Norbertovu vedení i šťastnému složení účastníků netradičně hluboký a lidský rozměr. Společně s Norbertem jsme se mohli zamyslet nad dopady aktuální situace na nás samotné, stejně jako nad oblastmi pomoci našim klientům.

V ohlasech účastníků se opakovalo uvědomění si pocitu vděčnosti, vnímání období krize jako příležitosti pro osobní růst a praktického náhledu na problematiku syndromu vyhoření i existenciálního přístupu v koučování.

Lenka Chýlková například popsala svůj zážitek z workshopu takto: „Pocit, který ve mně workshop a diskuse s ostatními vyvolal, je vděk. Vděk za to, co mám, čeho se mi dostává od ostatních, co jsem v sobě objevila. A ráda si vyzkouším zmapovat svou práci a rozdělit ji na great / good / bad work, jako základ pro prevenci syndromu vyhoření.“

Mnohým z nás ještě dnes rezonuje v uších otázka existenciálního obratu: Kam chce stávající situace přitáhnout mou pozornost? Co mi klepe na dveře?

riethof1
riethof2
riethof3