Novinky

Interní konference Vynořování 2021To nejlepší, co nás v první půlce roku 2021 potkalo, byla naše druhá interní konference Vynořování.
V sobotu jsme využili na maximum jedinečné možnosti setkat se tváří v tvář a energie i atmosféra byly naprosto úžasné. V úvodu s námi Radka Šušková sdílela své zkušenosti a tipy, jak už rok pracuje s nejvyššími manažery a jak jim pomáhá vyrovnat se s dlouhodobým tlakem v covid pandemii.
S Míšou Holišovu jsme si odpověděli na to, jak být rodičem lídrem v covidu, a sdíleli uvědomění, co nám pomáhá. Ochutnali jsme také práci s kartami Lumina Spark, kde jsme identifikovali své silné stránky.
Darina Daňková s námi sdílela své zkušenosti a příběhy ze setkání se světovou koučkou Marylin Atkinson a provedla nás hlubokou techniku, která nám pomohla zvědomit, jaké hodnoty si z dětství a dospívání bereme do dospělosti.
S Ondrou Vlachem jsme se podívali až na dalekou Havaj, kde nám ukázal 3 části „já“ podle havajského šamana a provedl nás také krásnými vizualizacemi, kdy jsme si vytvořili svou kouzelnou zahradu.
Jirka Lichovník s námi sdílel svou unikátní 7denní zkušenost s pobytem ve tmě a přes své osobní příběhy nás velmi inspiroval k práci s egem.
V poradenském kruhu, kterým nás provedl Libor Vilím, jsme pak to, co se v nás vynořilo během konference, krásně završili.
Všem účastníkům patří velké díky za vytvoření přátelské a inspirativní atmosféry, nadšení a energie, všem vystupujícím za skvělé příspěvky, inspiraci a motivaci, Liborovi za krásnou moderaci a myšlenku celého Vynořování a Hance Kaniové za skvělou organizaci!