Novinky

Co se dělo v AIK v květnu 201723.5. se setkala rada AIK a schválila plán workshopů 2017 s externími kouči. Máme zájem o inspiraci odjinud a toto je cesta, kterou chceme jít a nabízet workshopy interních i externích koučů.

24.5. se konala S-dílna, kterou připravila Maruška Pařenicová v Trnávce. Sešlo se nás celkem 5 a byl to zážitek, který bychom přály všem ostatním. Koučování v přírodě skýtá mnoho námětů a když je k tomu i pekáč Maruščiných buchet, je to dokonalé. Děkujeme.

25.5. se konal workshop na téma Spiritualita v koučování II Milana Bobka v E-Schole v Ostravě. Workshop organizovala Česká asociace koučů ČAKO a nás moc potěšilo, že za AIK se sešlo 9 účastníků. Máme inspiraci, kterou hned vyzkoušíme v koučinku. Jsme rádi, že spolupráce mezi ČAKO a AIK je hezky nastavená a bude pokračovat.

Konferenční tým už pracuje s plným nasazením, už máme dva bronzové partnery na konferenci, zajímavé hosty a chystá se propagace.

Pracujeme na tom, abychom už brzy měli nový vzhled webových stránek.

2 členky AIK se zúčastnily v Praze dalšího setkání s Marylin Atkinson a absolvovaly „hluboký koučink.“ Některé zážitky jsou nepředatelné a o něco se s námi určitě podělí při dalším setkání AIK.

Poslední setkání AIK před prázdninami plánujeme 28.6.