Novinky

5. konference „Partnerstvím k rozvoji“ je úspěšně za námi.Po dvou dnech intenzivního sdílení, ochutnávání a pohybování se v různých dimenzích koučinku jsme měkce přistáli do své každodennosti. Držíme si palce, aby naši vnitřní „dveřníci“ pokračovali v jemné integraci toho, co jsme si dovnitř pozvali a co jsme poznali.

Je těžké přenést do slov radost, kterou jsme v týmu Asociace integrativních koučů, která tuto konferenci pořádala již popáté, cítili, když jsme mohli pozorovat barevnost života konferenčního dění. Smáli jsme se a přemýšleli, prožívali emoce i zamyšlení, dojímali se i pulzovali v dynamice muzikoterapie nebo improvizace. V mezičasech s ostatními spočívali v klidu přestávek a povídání u dobrého jídla. Ověřili jsme si, že koučování může lidem měnit život, že dokonce mění život i koňům/koučům. Limity toho, co můžeme a umíme, jsou iluzorní.

Nebereme jako samozřejmost, že někteří návštěvníci přišli už po několikáté. Jak řekl František Hroník: „Samozřejmost je příznakem stárnutí.“ A my v AIK máme pocit, že přestože po konferenci přišla únava, současně cítíme vlnu energie, na které poplujeme dál k novým zajímavým akcím.

Děkujeme všem účastníkům i účinkujícím, kteří se napojili na atmosféru koučinku a vstoupili do něj citlivě, nabídli svou zkušenost, energii a inspiraci.

Ceníme si podpory všech sponzorů, bez kterých by konference AIK nemohla být taková, jakou byla. Děkujeme.

za AIK

Iveta Štvartáková